Založit webové stránky nebo eShop

Fryčovice - Svinov, 30-9-2017
SŽ: Předem bych chtěl poděkovat všem, kteří došli, včetně zraněných hráčů,kteří podpořili své spoluhráče, alespoň svými hlasivkami. Naše taktika byla jasná. Co nejvíce zahustit střed hřiště a když to jen trochu půjde zaútočit v 5 až 6 lidech najednou. To se nám vcelku dařilo, dokonce jsme se dostali i do 2 ložených gólovek, ale k pozitivnímu výsledku to nakonec nevedlo. Hosté v prvním poločase skórovali třikrát a ve druhém čtyřikrát. Nám se podařilo střelit gól jen z přímáku, kdy Pačes pěkně trefil asi z 25 m. Konečný výsledek: 1:7.
Děkuji všem mladším žákům, kteří nenechali své starší kamarády na holičkách a doplnili jejich řady. Ostatním klukům díky za nasazení. Jdeme dál :-)

MŽ: I když 6 z nich si zahrálo už za SŽ na jejich pohybu to nebylo znát. Ale postupně. Úvod nás zatlačili hosté před naší branku a hned v první minutě dokázali skórovat, 0:1. Naše hráče to však nezlomilo, ba naopak. Postupně to rozjeli na plný plyn, dostávali se do zakončení a v 15 min. vyrovnali, Vojta Lukaštík, 1:1. Hosté se sice moc nedostávali do kombinace, ale uměli být velice efektivní. Rychlé protiútoky trestali. Nejprve ve 23 min. zvyšovali na 1:2. a pak ještě jednou v druhé půli na 2:3. Domácí však dokázali vždy skóre srovnat. Nejprve Vojta Lukaštík proměnil penaltu po faulu na Petra Sedláře, 2:2 a na 3:3 skóroval nejmladší hráč na hřišti, Radek Strnadel. To už jsme dominovali a šli si krok po kroku pro vítězství. Zápas se zlomil asi 5 min. do konce, kdy Wiki prostřelil vše před sebou, 4:3. K Wikimu ještě jedna poznámka: byl to zkrátka hráč utkání!!!! Tečku za zápasem udělal opět Wiki a opět z penalty, tentokráte po faulu na Filipa Strnadela. Děkujeme kluci a Terezko. Krásný výkon.