Založit webové stránky nebo eShop

 

TRÉNINKOVÝ PLÁN PP, MP, SP - podzim 2017
       
       
Pondělí   volno  
Úterý   volno  
Středa  16:30 - 18:00 trénink  PP + MP+ SP hřiště
Čtvrtek   volno  
Pátek 16:30 - 18:00 trénink  PP + MP + SP hřiště
Sobota   volno  
Neděle   volno  

 

 

Rozpis zápasů Starší Přípravky - Podzim 2017
         
den datum hřiště čas zápas
Po 4.9.2017 Brušperk 16:00 Brušperk "D" - Hukvaldy
      17:00 Staříč - Hukvaldy
St 13.9.2017 Hukvaldy 16:00 Hukvaldy - Palkovice
      17:00 Hukvaldy - Kozlovice
22.9.2017 Fryčovice 16:00 Fryčovice - Hukvaldy
      17:00 Chlebovice - Hukvaldy
St 4.10.2017 Hukvaldy 15:30 Hukvaldy - Brušperk "A"
      16:30 Hukvaldy - Brušperk "B"
St 11.10.2017 Hukvaldy 15:30 Brušperk "D" - Hukvaldy
      16:30 Staříč - Hukvaldy
20.10.2017 Palkovice 15:00 Palkovice - Hukvaldy
      16:00 Kozlovice - Hukvaldy

 

 

 

 

Rozlosování SP - JARO 2017
den datum čas soupeř hřiště
         
St 3.5. 16:00 Palkovice - Hukvaldy Metylovice
17:00 Metylovice - Hukvaldy
Po 15.5. 16:00 Brušperk "A" - Hukvaldy Brušperk
17:00 Brušperk "B" - Hukvaldy
19.5. 16:00 Chlebovice - Hukvaldy Staříč
17:00 Staříč - Hukvaldy
St 24.5. 16:00 Kozlovice - Hukvaldy Kozlovice
Út 30.5. 16:00 Hukvaldy - Brušperk "B" Hukvaldy
17:00 Hukvaldy - Brušperk "A"
Út 6.6. 16:00 Hukvaldy - Metylovice Hukvaldy
St 14.6. 16:00 Hukvaldy - Brušperk "B" Metylovice
17:00 Hukvaldy - Brušperk "A"

 

Rozlosování SP - PODZIM 2016
       
Datum Čas Soupeř Hřište
St 14.9.2016 16:00 Palkovice - HUKVALDY Metylovice
  17:00 Metylovice - HUKVALDY  
So 17.9.2016 9:00 Kozlík CUP Kozlovice
Po 26.9.2016 17:00 HUKVALDY - Fryčovice Kozlovice
Pá 7.10.2016 16:00 Chlebovice - HUKVALDY Staříč
  17:00 Staříč - Hukvaldy  
St 12.10.2016 16:00 Kozlovice - HUKVALDY Kozlovice
Pá 21.10.2016 16:00 HUKVALDY - Brušperk B Hukvaldy
  17:00 HUKVALDY - Brušperk A

 

 

 

Rozpis zápasů Jaro 2016:

Den                                        Čas                    Soupeř                                    Kategorie                        Hřiště

Pá 22.4.2016                        16:00                 F-M B                                                SP                          Chlebovice

                                             17:00                 Chlebovice                                        SP                          Chlebovice

St 27.4.2016                         16:00                 Kozlovice A                                       SP                          Kozlovice

                                             17:00                  Kozlovice B                                       SP                          Kozlovice

Út 3.5.2016                           16:00                 Kozlovice A                                       MP                          Hukvaldy

                                              17:00                 Kozlovice B                                       MP                          Hukvaldy

 

Neděle 8.5.2016 od 8:30 hod Turnaj v Novém Jičíně U10:

Účastníci turnaje: FC Baník Ostrava, FK Nový Jičín, Juventus Žilina, FC Vítkovice 1909, FK Třinec, TJ Mořkov, FC Petržalka, MŠK FORMAT Martin,

                             SK Líšeň, MFK Bytča, Fotbal Hukvaldy

 

 

Pá 13.5.2016                         16:00                 Brušperk A                                       SP                           Hukvaldy

                                               17:00                Brušperk B                                        SP                          Hukvaldy

Út 17.5.2016                          16:00                Stará Bělá                                         MP                          Stará Bělá

                                               17:00                Václavovice                                      MP                          Stará Bělá

Pá 20.5.2016                          16:00                Metylovice                                        SP                          Hukvaldy

Út 24.5.2016                           16:00                Brušperk A                                        MP                        Fryčovice

                                                17:00                Brušperk B                                       MP                         Fryčovice

St 1.6.2016                             16:00                 Fryčovice                                         SP                         Fryčovice

                                                17:00                Brušperk D                                       SP                         Fryčovice

Út 7.6.2016                             16:00                 F-M C                                              MP                         Hukvaldy

                                                17:00                 F-M D                                              MP                         Hukvaldy

St 8.6.2016                              16:00                 F-M B                                             SP                          Metylovice

                                                 17:00                Chlebovice                                      SP                         Metylovice                     

Út 14.6.2016                            16:00                Fryčovice                                         MP                        Fryčovice

 
Turnaje SP-MP hala 2015-2016
       
Datum Čas Kategorie Sportovní hala

Ne 8.11.2015

15:00 - 20:00

SP

Brušperk

Ne 13.12 2015

15:00 - 20:00

MP

Brušperk

Ne 20.12.2015

8:00 - 13:00 

SP

Fryčovice

So 16.1.2016

8:00 - 13:00

SP

Palkovice

So 6.2.2016

8:00 - 13.00

MP

Kozlovice

So 20.2.2016

8:00 - 13:00

SP

Brušperk

So 27.2.2016

8:00 - 13:00 MP Brušperk

Ne 20.3.2016

13:00 - 18:00 MP Smilovice

Ne 3.4.2016

14:00 - 19:00 SP Brušperk

 

TOPlist